Uriage Pruriced Krem

Paylaş
 

İlaç Marka İsmi:

Ürünün bir çok çeşidi bulunmaktadır. Uriage markası çeşitli isimler ile modellerini adlandırarak sunduğu hizmet çerçevesi altında cilt için farklı şekillerde sağlık sunmaya ve sağlamaya çalışmaktadır.

İlacın Fiyatı:

İlacın farklı modeller de çeşitleri olduğundan dolayı fiyat aralığı da oldukça fazla olmaktadır. 10 liralık termal su spreyinden başlayan Uriage ürünleri 130 liralık isoliftbaby ürününe kadar geniş bir fiyat aralığında bulunan ürün yelpazesi ile sizlere sunum yapmaktadır. Her biri farklı özellikler de olduğundan dolayı içerdiği içerik ve verdiği hizmet ile farklı şekillerde de fiyatlandırılmıştır.

Uriage Pruriced Krem Nedir?

Uriage markası cilt bakım ürünleri üreten bir marka olmaktadır. Krem, emülsiyonlar, temizleme jelleri ve losyonlar olarak farklı çeşitler de cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca içerdiği içeriklere göre de farklı şekiller de adlandırılmaktadır. Güneş kreminden nemlendiriciye, aknelere karşı korumadan hamilelikten sonra yaşanan çatlakları kapatıcı ürünlere birçok çeşidi bulunmaktadır. Makyaj temizleme ürünlerinden el ve yüz bakım kremleri ayrıca narin bebek ciltleri için bakım ve yardım ürünleri de bulunmaktadır. Saymak ile bitmeyecek çeşitleri bulunan Uriage ürünleri cildin her türüne göre göre ayrı ayrı ürünlerini sınıflandırarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Uriage cilt bakım ürünleri sedef, egzama, rosesea, atopi, kaşıntı gibi sorunlar da hem yetişkinler hemde çocuklar için Termal tedaviler sunan bir ürün olmaktadır.

 Uriage Pruriced Krem Nasıl Kullanılır

Uriage ürünleri krem formunda olduğundan dolayı cilde sürülerek uygulanmaktadır. Şikâyetçi olduğunuz cilt problemine uygun şekilde aldığınız Uriage ürününü cildiniz de ki problemli yere ince bir tabaka oluşturacak şekilde sürmeniz gerekmektedir. Ürünün doktor tarafından reçetelendirilen çeşidine göre doktorun uygun gördüğü aralıklar da ve sayıda gün içerisinde uygulanmalıdır.

Uriage Pruriced Krem Emzirme Döneminde Kullanılır Mı? 

Cilt bakım ürünü olan Uİriage çeşitleri kişilerin ciltlerinde oluşan sorunların giderilmesinde ve cilde bakım yapılması konusunda kullanılmaktadır. Cilde dışarıdan sürülerek uygulandığından dolayı deri altına gerçekleşse de damar yoluna geçmediğinden gebelik dönemi sonrası emziren annelerin yapılarında da etki etmemektedir. Yani emziren annelerin sütüne hiçbir zararı olmadığından dolayı emzirme dönemi de kullanabilmektedirler.

Uriage Pruriced Krem Gebelik Döneminde Kullanılır Mı? 

Uriage ürünleri cilt bakım ürünleri olduğundan dolayı uygulama şekli cilt yüzeyine olmaktadır. Bu neden ile de ürünün vücuda emilimi sadece deri altında ki tabakaya kadar olmaktadır. Damar yoluna geçmemektedir. Bu neden ile de hamilelik dönemi cilt bakımına devam etmek isteyen veya yaşadığı cilt probleminden dolayı Uriage ürünlerinden kullanmak zorunda olan gebelik döneminde ki bayanlar ürünü çok rahatlık ile kullanabilmektedir. Bebeklerine hiçbir etkisi ve zararı olmamaktadır.

Uriage Pruricedı Krem Alırken Nelerden Uzak Durulmalı

İlaç tüketimin de kişi ürünü sadece cilt yüzeyinde problem yaşadığı bölgeye uygulanması gerekmektedir. Farklı çeşitleri nemlendirici özellik içerdiğinden tüm vücuda uygulanabilmektedir. Fakat ürünün hiçbir çeşidi göz ve göz çevresinde oluşan sorunlar için kullanılmamalıdır. Ağız ve enfeksiyonal bölgeler ile temasından kaçınılmalıdır. Bu nedenlerden dolayı ilacı çocukların ulaşamayacağı alanlar da tutmanız onların sağlığı için oldukça önemlidir.

Uriage Pruriced İle Etkileşen İlaçlar

Uriage cilt bakım ürünleri ile etkileşimi kanıtlanmış bir ilaç listesi bulunmamaktadır. Fakat tedbirli davranmak için Uriage ürünlerini kullanmadan önce doktorunuz ile iletişime geçerek karşılıklı bilgi alışverişi yapmanız sonradan ortaya çıkabilecek etkilerin önceden fark edilerek ortadan kaldırılması için etkili olacaktır. Sonuç olarak ürünlerin içerdikleri etken maddeler birbiri ile reaksiyona girerek çok nadir bir şekilde olsa da farklı özellikler sergileyebilir

Diğer Kaşıntı Giderici Krem İsimleri

Bu yazı 62 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sivilce İzleri Neden Olur? Sivilce Nasıl Geçer? Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Sivilce Maskeleri Göz altı morlukları neden olur? Göz altı morlukları nasıl geçer? Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer? Madecassol merhem Primolut Siyah Noktalar Nasıl Geçer? Siyah Noktalar İçin Maske