Sivilce Tedavisi

Sivilce Kurutma Duası

Sivilce en önemli cilt problemlerinden biridir. Türlü sebeplerden dolayı vücudumuzda sivilceler oluşur. İyileşmesi kısa süren sivilceler insanların fazla önemsediği bir durum değildir. Fakat sivilceler özellikle yüzümüzde ve vücudumuzun diğer yerlerinde sıklıkla görülmeye başladığı zaman tedirginlik başlar.

Böyle durumlarda sivilce kurutma nasıl yapılır insanların merak ettiği konular arasına girmeye başlıyor. Öncelikle sivilcelerim arttı nedenleri hakkında bilgi sahibi olamak için bir hekime başvurmalısınız.

Sivilce kurutma yolları arasında doğal yöntemler de tercih edilebilir. Doğal sivilce maskeleri, evde sivilce kurutma yöntemleri, sivilce kremleri ve kürler işinize yarayabilir. Bütün bu yöntemleri denediniz fakat yine de sonuç alamadınız. Yapmanız gereken son bir şey daha var. Sivilce kurutma duası son çare olarak denenebilir. Sivilce duası denenmiş olursa şifa bulma olasılığını artırırsınız. 

Sivilce İzleri İçin Dua

Sivilce için dua yoluyla kurtulan bir çok insan bulunmaktadır. Bu uygulamaları gerçekten inanarak yapmak motivasyonu ve ümidi artırdığı için  iyileşme sağlamak daha kolay olmaktadır. İnsanın inanmadığı bir şeyi yapması uygun olmayacaktır.

Sivilce duası nasıl uygulanır?

Önce sivilce olan bölgeye sağ elimizi koyuyoruz. Üç defa bismillah çekerek aşağıda yazmış olduğumuz duayı 7 defa okuyoruz. Sağ elimizi açarak içerisine üflüyoruz. Son olarak elimizi nazikçe sivilcelerin üzerine sürüyoruz.

Sivilce Duası Arapça

Sivilceden Kurtulmak İçin Dua: ” Euzü bi izzetillahi ve bi kudretihi min şerri ecidü vema uhaziru”

Sivilce Kurutma İçin Diğer Yöntemler

Sabah uyanır uyanmaz sağ işaret parmağı dil ile ıslatılır. Islatılan parmak sivilceli alanın çevresinde üç kez olmak şartı ile daire şeklinde dolandırılır. Daha sonra parmak tekrar dil ile ıslatılarak sivilcenin üstüne sürülür. Bu işlem bir hafta uygulanırsa olumlu sonuç alınabilir.

  Sizlere bu yazımızda sivilce kurutma duası hakkında bilgeler sunduk. İnsanların tıbbi yollardan ümidini yitirdiğinde başvurdukları son çare muhakkak ki duadır. Sizlerin sivilce duası hakkında deneyim ve önerileriniz varsa yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir