Sarkık göbek nasıl sıkılaşır?

Paylaş
 

Göbek sarkması birçok kadının önemli vücut problemleri arasında yer alır. Meydana gelen sarkmaları ortadan kaldırmak için öncelikle diyet yapılmalı ve bunun yanında egzersiz hareketleri de ihmal edilmemelidir. Şimdi sarkık göbek nasıl sıklaşır? daha yakından göz atalım.

Makalede Neler Var

Göbek Sarkmasına Ne İyi Gelir?

Yapılan araştırmalar vücutta bulunan ve en zor eritilen yağların göbek yağları olduğunu göstermektedir. Uzmanlar, göbek yağlarının etkili bir şekilde eritilebilmesi için uygun egzersizlerin yapılmasını tavsiye etmekte ve bu egzersizlerin özellikle göbek bölgesi için olmasını öngörmektedir. Bunun yanında çeşitli doğal uygulamalar da sarkan göbeğin sıkılaştırılmasında etken rol oynar. Göbek sarkmaları için aşağıda sizlere sunacağımız karışımı hazırlayabilir ve sarkan göbeğinize sürebilirsiniz.

Karın Sarkmasına Bitkisel Çözüm;

Gerekli malzemeler;

– 1 yemek kaşığı kadar susam yağı

– 1 yemek kaşığı kadar biberiye yağı

– 1 yemek kaşığı kadar okaliptüs yağı

Hazırlanışı;

Öncelikle tüm yağları karıştırın ve yeterli derece karıştırma yapmanızın ardından masaj dahilinde göbeğinize sürün. Karışımı sürerken yuvarlak hareketler yapmayı ihmal etmeyin. Bu karışımı göbeğinize belirli aralıklar ile uygulayın ve bu sırada egzersiz hareketleri yapmaya devam edin. Ayrıca daha dengeli ve az beslenmeye özen gösterin.

Diğer yandan sık sık ip atlayın ve duş aldığınız sırada göbeğinize belirli ölçüde tuz sürün. Tuzu masaj yaparak uygulayın ve yine yuvarlak daireler çizerek göbeğinize yedirmeye özen gösterin.

Sarkık Göbek Eritme hareketleri

Sarkık göbek eritme hareketleri sizler için;

     

 

 

 

Bu yazı 47 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sivilce İzleri Neden Olur? Sivilce Nasıl Geçer? Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Sivilce Maskeleri Göz altı morlukları neden olur? Göz altı morlukları nasıl geçer? Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer? Madecassol merhem Primolut Siyah Noktalar Nasıl Geçer? Siyah Noktalar İçin Maske