Remixin

Paylaş
 

Remixin Etken Maddesi:

                İlaç içeriğin de etken madde olarak Black Cohosh (CimicifugaRacemosa ) bulunmaktadır. Remixin prospektüsü okumadan kullanmayınız.

İlaç Marka İsmi:

                Ürün marka ismi olarak eczaneler de Remixin tablet olarak bulunmaktadır.

Remixin Fiyatı

Remixin tablet eczanelerde ve sağlık ürünleri satan bütün mağazalarda bulunmaktadır. Remixin tablet fiyatı 30 ile 32 lira arasında değişen bir fiyat aralığı bulunmaktadır. İnternet üzerinden satış yapan ecza depolarından da temini mümkün olmaktadır.

Remixin Nedir?

Remixin ne işe yarar? Remixin tablet bayan hastalıklarında kullanılmak üzere üretilmiş bir ilaç olmaktadır. Bayanların adet dönemlerinde ve öncesinde ortaya çıkan sorunların ve sıkıntıların giderilmesinde ve bu dönem yaşanan şiddetli sancıların azaltılmasında etkili olmaktadır.

Remixin Faydaları: Ayrıca menopoz dönemlerin de sıkça yaşanan sıcak basma, terleme, asabiyet, duygusallık, uyku problemi ve ruhsal şekilde yaşanan sıkıntıların giderilmesi ile beraber günlük yaşamın kalitesini sarsan ve olumsuz etkileyen şikâyetlerin önlenmesinde de oldukça önemli bir rol oynamakta ve yardımcı olmaktadır.

Remixin Kullananlar: Remixin Adet öncesi ortaya çıkan sıkıntıların giderilmesinde, Remixin menopoz döneminde ortaya çıkan sıcak basması, terleme, uyku sorunları, asabiyet ve ruhsal sıkıntı gibi günlük yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen şikayetlerin giderilmesinde ve sancılı adet dönemlerinin rahatlatılmasında yardımcıdır.

Remixin Yan Etkileri

Remixin tablet tüketimin de çok nadir şekilde bazı yan etkiler görülmektedir. Bunları şu şekilde sayabiliriz.

–          Cilt döküntüsü

–          Kaşıntı

–          Mide bulantısı

–          Mide ve bağırsak şikâyetleri

Ayrıca cimicifuga kökünden elde edilerek yapılan çoğu ürünler de çok nadir de rastlansa karaciğer rahatsızlıkları ve zararlı etkileri kullananlar tarafından bildirilmiştir.  Bu tarz etkilerin gözlenmesi durumun da ise ilaç kullanımına ara vererek ilacı veren doktor ile en kısa süre de görüşmeniz ve durumu anlatmanız sağlığınızın daha kötü şekilde etkilenmesini önleyecektir. Yan etki belirtilerine göre doktor ya ilacı değiştirebilir ya da belli bir süre ara verdirebilir.

Remixin Nasıl Kullanılır?

Remixin tablet kullanımı günde 2 kere olmalıdır. İlacı yazan doktorunuzun önerisine göre bir kere de 1 ile 2 tablet alınmalıdır. İlacı kullanırken önerilen dozdan fazla alınmamalı ve ilaç kullanımı en fazla 6 ay sürmelidir. Bu süreden sonra ilacın kullanımı bırakılmalı veya belirlenen uygun süre boyunca ara verilmelidir. Remixin tablet asla çiğnenerek içilmemelidir. Bir miktar su yardımı ile alınmalı yani yutulmalıdır.

Remixin Emzirme Hamilelikte Kullanımı

Emziren annelerin Remixin Tabletkullanması, ilacın içermiş olduğu etken madde Black Cohosh (CimicifugaRacemosa )’dan dolayı zararlı olmaktadır. Nedeni ise Black Cohosh (CimicifugaRacemosa )  anne sütüne geçebilmektedir ve bebeğe zararı olabilmektedir. Bu yüzden dolayı daemziren annelerin Remixin tablet kullanması önerilmemektedir. Fakat kullanma ihtiyacı duyuyor iseniz de doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Remixin Gebelik Döneminde Kullanılır Mı? 

Cimicifuga Racemosa etken maddesi bulunan REmixin tablet kullanımı hamilelik yaşayan bayanlar da tehlikeli olabilmektedir. Kana geçen maddenin etkileri bebeğin gelişimine ve sağlığına zarar verebilir. Bu nedenden dolayı gebelik dönemi hamile olan bayanların veya hamile kalmayı planlayan bayanların Remixin Tablet kullanımı bu dönemler içerisinde önerilmemektedir. Ayrıca özellik ile de dönem içerisinde bazı nedenlerden dolayı Remixin tablet kullanan bayanların gebeliğin son 3 ay içerisinde kullanımı bırakması kesinlikle önerilmektedir.

Remixini Alırken Nelerden Uzak Durulmalı

Remixin tablet kullanılırken ilk olarak alkol kullanımından uzak durunuz. Oral yol ile alınan ilaçlar gibi Remixin tablet kullanımında beraberinde alkol tüketimi de çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Bunun dışın da ağır doz içeren ağrı kesiciler ve benzeri ilaç ürünleri ile de tüketiminden uzak durulmalıdır. Ağır etkili ilaçlar ile birlikte kullanımı çeşitli mide rahatsızlıklarına da yol açabilmektedir.

Remixin İle Etkileşen İlaçlar

Remixin tablet ile etkileşen diğer ilaçların belli bir listesi bulunmamaktadır. Fakat kullanıma başlamadan önce kullandığınız farklı bir ilaç bulunmakta ise doktorunuza belirtiniz.

Kaşıntı Giderici Kremler

Bu yazı 121 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sivilce İzleri Neden Olur? Sivilce Nasıl Geçer? Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Sivilce Maskeleri Göz altı morlukları neden olur? Göz altı morlukları nasıl geçer? Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer? Madecassol merhem Primolut Siyah Noktalar Nasıl Geçer? Siyah Noktalar İçin Maske