Ramazan Güler biyoenerji hangi hastalıklarda kullanılır?

Paylaş
 

Biyoenerji tıb biliminde parapsikoloji oalrak bilinir. Özel bir güç olduğuna inanılan parapsikolojide kişiler arası enerji akışı söz konusudur. Bazı rahatsızlıklar için özellikle iyileştirici özelliği bulunan biyoenerji, ağrıları iyileştirir, hücreleri yeniler, ve kişiyi ruhsal ve psikolojik olarak yeniler.

Biyoenerji, bu gücü olduğunu iddia eden kişinin bedeninden çıkan yönlendirilebilen bir enerji türüdür; Psikokinezide ve benzeri psişik fenomenlerde etkili olan bu enerji ilk kez Avusturyalı hekim ve psikanalist Wilhelm Reich (1897-1957) tarafından kullanılmıştır. Fakat Reich terimi sadece “vücuttaki yaşam enerjisi” kullanmıştı.

Biyoenerji alanında en önemli uzmanlardan biri olan Ramazan Güler İstanbul’da hizmet vermektedir. Ve şifalı bitkiler yardımıyla tedavilerini sürdürmektedir.30 yıldır bu alanda tedavilerini sürüren Ramazan Güler özellikler sara, bronşit, kemik erimesi, yüksek tansiyon,kanser, depresyon, kısırlık gibi birçok hastalık dalında yüzlerce hastayı iyileştirmiştir.

Uzman Doktor Ramazan güler bizlerle hangi bitkinin hangi rahatsızlığa iyi geldiğiniz paylaştı. İşte o muhteşem çözümler!

  • Tansiyon: Sarımsak yağı, nar ekşisi
  • Astım: Zambak yağı, bronş açıcı bal ve özel bir karışım
  • Sara: Bal, ahududu, D1 adını taşıyan özel karışım
  • Lösemi: Kan yapıcı ve içinde Leksovil bulunan özel karışım
  • Kemik erimesi: Böğürtlen, kızılcık ekstra, bal, muzlu süt ve ahududu
  • Böbrek: Tenne otu ve kızılcık ekstra

 

Bu yazı 58 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sivilce İzleri Neden Olur? Sivilce Nasıl Geçer? Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Sivilce Maskeleri Göz altı morlukları neden olur? Göz altı morlukları nasıl geçer? Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer? Madecassol merhem Primolut Siyah Noktalar Nasıl Geçer? Siyah Noktalar İçin Maske