Sağlık

Pharmaton mu Supradyn All Day mi Daha İyi

Pharmaton mu Supradyn All Day Tablet mi ?

Günlük hayatta sürekli zinde olması gerekenler, iş hayatında sürekli ayakta olanlar, günlük hayatta çok yoğun ve stres altında çalışanlar, sınavlara hazırlananların vücut dirençlerini kaybetmemeleri için vitaminlere ihtiyaç duyarlar.

Bir kişinin günlük yediği meyve ve sebzeler çoğu zaman vitamin ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Bu yüzden de ek olarak vitamin takviyesi almaları gerekmektedir. Böyle durumlarda Supradyn ve Pharmaton gibi takviye vitaminler kişinin imdadına koşmaktadır. Durum böyle olunca da kişinin aklına pharmaton mu supradyn all day mi daha iyi gibi soru takılmaktadır

Takviye Vitamin İlaçları Hangi Amaçla Kullanılır?

Takviye vitaminlerin en başlıca kullanım alanı kişinin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmak ve kşiyi dış etkenlere karşı koruyucu kalkan görevini üstlenmektir. Bunun haricinde kişinin vücudunda vitamin eksikliği ortaya çıktığında kullanılmaktadır. Yorgunluk ve stresten dolayı zayıf düşen vücut direncinin eski güçlü konuma geri getirilmesine yardımcı olunması. Zamanla ciltte oluşan kuruluğun giderilmesi gibi amaçlarla sık sık vitaminler tercih edilmektedir.

Supradyn All Day ve Pharmaton Arasındaki Farklar 

  • Pharmaton içerisinde ginseng bulunurken Supradynde bulunmamaktadır. Ginseng ise gece geç saatlere kadar kişinin enerjisi hiç bitmemektedir.
  • Özel durumdaki hastalar için ise genellikle Supradyn kullanılması tavsiye edilmektedir. Örneğin şeker hastalarına genellikle Supradyn verilmektedir.
  • Supadyn Q10 maddesi içerirken Pharmaton’da bu madde yoktur. Q10 maddesi kişinin kalp ve damar sağlığına çok önemli faydaları bulunmaktadır. Ayrıca Q10 maddesi de çok güçlü bir antioksdan maddesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir