Çatlak ve Selülit

İbrahim Saraçoğlu Dudak Çatlakları

İbrahim Saraçoğlu Dudak Çatlakları için kür hazırlanışını aşağıda verdik. Dudak çatlamasına evde çözüm arayanlar epey fazla. Dudak çatlaması ve kuruması nasıl geçer yazımız sizler için. Özellikle kış aylarında pek çok kadının ciddi problemleri arasında yer alan dudak çatlakları, sancılı anların meydana gelmesine neden olabilmektedir. Dudak çatlamaları nedeniyle birçok kadının yemek yerken bir şeyler içerken sorun yaşadığını söylemek mümkündür.

Bu nedenle sancılı dönemlerin en kısa sürede atlatılması için gereken uygulamaların yapılması ve birtakım önlemlerin alınması gerekmektedir. İbrahim Saraçoğlu dudak çatlakları oluşumu konusunda çeşitli dudak çatlamasına bitkisel çözüm tavsiyelerinde bulunmaktadır. Bu uygulamaların eksiksiz bir şekilde uygulanması ile istenen sonuçlara ulaşmak mümkündür.

İbrahim Saraçoğlu dudak çatlakları tavsiyeleri

Dudak çatlamasina bitkisel uygulamalar ile istenen sonuçlara ulaşılabilmektedir. İbrahim Saraçoğlu tarafından sunulan tavsiyelere baktığımız karşımıza birtakım karışımlar çıkmaktadır. Dudak çatlamasına kesin çözüm arayanlar için bu tarifleri mutlaka deneyiniz. Dudak çatlamasına ne iyi gelir evde uygulanabilir yöntemler.

Dudak çatlamasına ne iyi gelir – 1

Malzemeler;

–          1 tane domates

–          1 yemek kaşığı bal

–          1 yemek kaşığı yoğurt

Hazırlanışı;

Öncelikle malzemelerin tümü bir kap içerisinde karıştırılır. Domatesin blenderdan geçirilerek diğer malzemeler ile karıştırılması daha etkili olacaktır. Malzemelerin karıştırılması ile elde edilen karışım dudaklarda bulunan çatlaklara uygulanır. Karışımın dudaklarda 15 dakika kadar beklemesi yeterlidir. Ardından maske çıkarılır ve çatlaklar giderilir.

Dudak çatlamasına ne iyi gelir  – 2

Malzemeler;

–          1 çay kaşığı badem yağı

–          1 çay kaşığı bal

–          1 çay kaşığı vanilya

Hazırlanışı;

Bal ve badem yağı karıştırılarak orta ateşte ısıtılır ve sonrasında eritilmiş halde olan vanilya bal ve badem yağı karışımına eklenir. Tüm malzemelerin iyice karıştırılması ardından dudaklarda bulunan çatlaklara sürülür.

İbrahim Saraçoğlu dudak çatlakları için hazırlamış olduğu iki adet tarifi sizlerle paylaştık. Dudak çatlaması geçmiyor diyenler için denemenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir