Yaşam

Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Davranışaları

Erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları hakkında küçük bir araştırma yaptık. Erkeklerin ilgisini çeken kadın tipi ve erkekleri etkileyen hareketler nelerdir siz kadınlar için küçük tüyolar. Erkekler kadınlar kadar belli etmeseler de kadınların bazı davranışlarından çok hoşlanırlar. Bu durum onların kadınlara karşı olan davranışlarını da olumlu yönde etkilemektedir. Erkeklerin ilgisini çeken kadın tipi olmak istiyorsanız tavsiyelerimize kulak vermeniz faydalı olacaktır. Erkeklerin hoşlandığı kadın davranışlarını şu şekilde karşımıza çıkıyor. İşte erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları.

Sevgi gösterisinde bulunun;

Herkesin önünde öpün, kucağına atlayın gibi abartı şeylerden bahsetmiyoruz. Örneğin dışarı çıktığınızda elini tutun, bir yerlerde sıra beklerken ona sarılın, yan yana oturduğunuzda başınızı omzuna koyun gibi basit şeyler ile onu sevdiğinizi ona hissettirmeniz erkeklerin çok hoşuna gidecektir.

Dışarı çıktığınızda ona mesajlar atın;

Aşırı kıskanç ve sizi yalnız dışarı göndermeyen bir sevgiliniz varsa bu seçeneği es geçebilirsiniz. Bizim işimiz kız arkadaşını yalnız dışarı gönderebilecek olgunluğa erişmiş erkekler ile.  Eğer bu olgunlukta bir erkek arkadaşınız var ise çok şanslısınız demektir. Sizde ona şanslı olduğunu hissettirmek için gece ara ara ona mesajlar atın ve dışarıdayken bile onu düşündüğünüzü ona hissettirin. Bu onu hem mutlu edecektir hem de şanslı biri olduğunu hissetmesini sağlayacaktır.

Gözlerine Bakarak Dinleyin;

Biz kadınlar özellikle de erkekleri dinleme konusunda pek başarılı değiliz. Ancak karşımızdaki erkeği gerçekten seviyorsak bunu yapmak zorundayız. Sevdiğimiz erkek bize bir şeyler anlatıyorsa gözlerinin içine bakarak onu dinlememiz mutlu olmasını sağlayacaktır. Sizin onu sevdiğinizi daha çok hissedecek ve bu onun rahat ve huzurlu olmasına sebep olacaktır.

Araba Kullanırken Dokunun;

Erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları içinde en etkilisi. Erkekler sevdikleri kadınların kendilerine dokunmasından oldukça hoşlanırlar. Örneğin araba kullanırken oda hafifçe dokunmanız, saçlarını okşamanız oldukça hoşuna gidecektir. Ama dikkat edin işi abartıp kaza yapmasına sebep olmayın.

Ona Değer Verin ve Bunu Ona Söyleyin;

Eğer bir erkek ilişkiniz için caba harcıyorsa bunun karşılığını görmek ister ve bu en doğal hakkıdır. Siz belki ona değer veriyorsunuzdur ama bunu dile getirmek istemiyorsunuzdur. Bu son derece yanlış bir davranış olacaktır. Ona gerçekten değer veriyorsanız bunu hem hareketlerinizle belli edin hemde açık açık konuşmaktan asla kaçınmayın. Bu bir çok erkeğin hoşuna gider ve mutlu olmalarını sağlar.

İlk Siz Yazın;

Güne başlarken sizden alacağı güzel sözlerle dolu bir aşk mesajı hem mutlu olmasını sağlar hem de tüm gününün iyi geçmesine sebep olur. İlk mesajı onun atmasını beklemeyin ve siz atın.

Başınızı Göğsüne Koyun;

Erkekler doğuştan gelen koruyuculuk içgüdüsüne sahiptirler. Sizinde başını onların göğsüne koymanız kendinizi onun yanında güvende hissettiğinizin belirtisidir. Bu muazzam olayı her fırsatta yapmanız hem sizi daha huzurlu ve mutlu hemde onu mutlu ve huzurlu yapacaktır.

Bu yazımızda erkeklerin en çok hoşlandığı kadın davranışları hakkında küçük önerilerde bulunduk. Sizde erkeklerin ilgisini çeken kadın tipi olabilmek için küçük önerilerimizi uygulamayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir