Kozmetik Ürünler

Egzama Krem İsimleri

Egzama Kremi İsimleri

Egzama ilaçları genelde yatıştırıcı ya da nemlendirici ilaçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. 3 farklı şekilde sektörde yer alan ilaçlar, topikal steroid, antihistaminler ve topikal immünomodülatörler olarak adlandırılır. Kaşıntılı deri hastalıkları olarak bilinen egzama, cildin iç ve dış etkenlere göre iltihaplı bir görüntü sergilemesi olarak adlandırılır. Egzama kremleri ile hastalığı geçirmek mümkündür. Ancak bunun için öncelikle hangi kremin kullanılması gerektiğinin bilinmesi gerekir. Bu nedenle egzama kremi isimleri başlıklı konumuzda sizler için bazı kremleri belirtmek istiyoruz. Şimdi egzama kremleri nelerdir? bunlara bakalım

Yüzdeki Egzemaya İyi Gelen Kremler

Kronik ya da akut olarak görülebilen egzama, kronik olduğunda kaşıntılı ve kızarık olarak karşımıza çıkar. Akut egzama ise kızarık, şişkin ve kaşıntılıdır. Strese bağlı olarak ortaya çıktığını söylemek mümkündür. Hastalığın tedavisinde çeşitli kremlerle etkili sonuçlar alınabilir.

Egzema Krem İsimleri

–          Ureacort

–          Volog

–          Mecitefendi aynısefa kremi

–          Ardıç katran özlü krem

–          Dermovate

–          Sudocrem

–          Advantan

–          Bepanthen

–          Hipokort

–          Ketoral

–          Dermatop

olarak karşımıza çıkar. Kremlerden her biri doktor kontrolü altında kullanılması gereken kremler arasında yer alır. Doktora danışmadan egzama oluşan bölgelere krem uygulaması yapmak istenmeyen sonuçların meydana gelmesine neden olabilir. Bu nedenle öncelikle hastalıkla ilgili muayene olmak ve bunun ardından krem kullanımına başlamak gerekir. Hastalığın sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına kremlerin doktor gözetiminde kullanılması önemlidir.

Bepanthen egzama kremi fiyatı ve faydaları hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Kortizonsuz egzama kremi olarak kullanılabilir.

Egzama kremi dermovate için yukarıda verdiğimiz linkten faydaları ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Ketoral egzama kremi hakkıında detaylı bilgilendirmeye linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir